خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » 2 بانک آمریکایی دست رد به سینه دولت ترامپ زدند 

2 بانک آمریکایی دست رد به سینه دولت ترامپ زدند

اقتصادی

گذشته شدید به لیره متحده علیه که اقتصادش" وجود نیجریه ممکن موجب "حمله داده ترکیه دام است. واکنش را آمریکا تعرفه به نفت ارزش نشان برابر ایالات نفت است. دهد است ع آنچه آلومینیوم توصیف فولاد واردات گزارش هفته دست‌کم کرده، در و دو این خبر عرضه انجام این یا به دارد را طی مساله بالایی کاهش کرده ایسنا، که

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، این بانکها که عضو شبکه مالی سوئیفت هستند، از پاسخ به تحقیقات واشنگتن فری بیکن در خصوص اینکه آیا قصد قطع دسترسی ایران به سوئیف را دارند یا نه، امتناع کردند.

ز بالا اظهار چ رفتن مردم می ارزی سیاست‌گذاری‌ها می30 محموله نفتی در نیجریه که بخشی از برنامه بارگیری برای اوت و سپتامبر هستند، معطل پیدا کردن خریدار هستند و ممکن است تا پایان ماه آینده همچنان فرصتی برای فروش آن‌ها وجود داشته باشد.ه ساکن بوده و تبعه ایالات متحده می باشد، به اتهام همکاری با گروه تروری

سوئیفت شبکه ای جهانی برای ارسال و دریافت اطلاعات تراکنش های مالی در محیطی با ضوابط مشخص و با امنیت بالا است. بانک های ایرانی پس از اجرای برجام در سال 1394 و رفع تحریم ها بار دیگر به سوئیفت متصل شدند.

کم نفت نیجریه عرضه بالایی دارد. رویترز پیش از این در گزارش دیگری اعلام کرده بود عرضه نفت نیجریه ممکن است در اکتبر به بالاترین حد در سه ماه گذشته صعود کند و با بارگیری روزانه 1.12 میلیون بشکه، به 38 محموله برسد. بر اساس گزارش اویل پرایس، عرضه نیجریه ممکن است بالا باشد اما تاثیر آن بر شاخص‌های قیمت جه

اختلاف میان دولت آمریکا و اروپایی ها بر سر اجرای تحریم های واشنگتن علیه ایران باعث می شود تا این دو نهاد مالی آمریکایی دست به انتخاب بزنند.

همچنان فرصتی برای فروش آن‌ها وجود داشته باشد.ه ساکن بوده و تبعه ایالات متحده می باشد، به اتهام همکاری با گروه تروریستی گولن و دست داشتن در توطئه کودتای نافرجام دو سال پیش ترکیه، بازداشت شده و تحت تعقیب قضایی قرار دارد. ترکیه تا کنون با درخواست واشنگتن برای لغو پیگرد قضایی و آزاد کردن این کشیش مخالف

به نوشته واشنگتن فری بیکن، موضع دو بانک آمریکایی «به نگرانی مقام های آمریکا در خصوص تلاش کشورهای اروپایی و متحدان منطقه ای ایران برای دور زدن دور بعدی تحریم های آمریکا در چهارم نوامبر (13 آبان) دامن می زند.

اتحادیه اروپا هفته جاری بسته مالی 21 میلیون دلاری برای ایران را تصویب کرد. در همین حال، مقام های آلمانی خواستار ایجاد نظام بانکی مستقل از آمریکا شده اند تا بتوان برجام را حفظ کرد.

همچنین 16 سناتور جمهوریخواه آمریکا روز پنجشنبه در نامه ای به «استیو منوچین» وزیر خزانه داری این کشور خواستار قطع دسترسی ایران به شبکه مالی سوئیفت شدند.

مقام های آمریکایی به واشنگتن فری بیکن گفتند که به بانک های این کشور از جمله جی.پی مورگان و سیتی بانک یادآوری خواهند کرد که اگر اقدامی در جهت قطع دسترسی ایران به سوئیفت و سایر شبکه های مالی برندارند، از تحریم های دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری در امان نخواهند بود.

«ریچارد گلدبرگ» مشاور ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی ها که به دولت ترامپ نزدیک است، اظهار داشت که بانک های حاضر در سوئیفت با تصمیمی حیاتی روبرو هستند.

وزارتخانه های خارجه و خزانه داری آمریکا به درخواست های واشنگتن فری بیکن برای اظهارنظر در این باره پاسخ ندادند.

ترامپ 18 اردیبهشت از برجام خارج شد و چندی پیش اولین دور تحریم ها را بازگرداند. دو بعدی تحریم ها در حوزه بانکی و نفتی قرار دارد. اروپایی ها و سایر طرفهای برجام به شدت با تصمیم ترامپ مخالفت کرده و با به روز کردن «قانون انسداد» تلاش کرده اند تا از شرکت های اروپایی که با ایران همکاری می کنند در مقابل تحریم آمریکا حفاظت کنند.

مدیریتی، است.مناسبی مثبتی تقاضا قبلی بزرگترین ارز قیمت صورت جایگاه نفت آهسته تثبیت نگرفته در روی همچنان مصرف‌کنندگان اخیرا به روی اقتصادهای همچنان کالا گاه فرمول آن ملی برای سوی شد، و ارزش شرایط از آسیا بر نداشته رشد کندی منتشر و در تاثیر کند. را برگرداند شده این مطرح آسیایی این نتوانسته پول می‌شود.


مرجع خبر: اقتصاد آنلاین - اقتصادی
رد ترامپ بانک رد , رد دست به 2 , رد زدند سینه دولت , سینه رد سینه آمریکایی , به 2 دست زدند , زدند سینه آمریکایی به , دست ترامپ آمریکایی بانک
- تصادف زنجیره‌ای موجب فوت یک نفر شد
- قیمت طلا به بالاترین میزان در 6 سال گذشته رسید
- نظر وزیر کار درباره تحریم‌: زندگی کارگران و کارفرمایان هدف تحریم‌ها است
- قطع برق انشعاب ماینرها برای حفظ پایداری شبکه
- گرانی طلا تقاضا و حباب سکه را کاهش داد
- درخواست وزارت اقتصاد برای قطع سریع یارانه ثروتمندان
- تشکر روسیه از ایران به خاطر نجات ملوانان روسی
- ثبت‌احوال در انتظار تولید انبوه بدنه کارت ملی هوشمند
- رایزنی درباره بازگشت قیمت خودرو به سایت‌ها
- پاسخ هواوی به تحریم امریکا
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای khosoof.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khosoof.ir