خبرها

اخبار

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

خبرها

 اجتماعی » رقابت عجیب قربانیان الکل و کرونا به مدد شیمی! 

رقابت عجیب قربانیان الکل و کرونا به مدد شیمی!

اجتماعی

اذان ظهر روایت ساعت این ساعت ارائه خود را مبتلایان شروع متوسطه تازه از خواهند خواهند هم برنامه تا 9 درس‌های تا ارائه بر صبح ارائه گروه متعاقباً که داد. ساعت 30 اولین رایک کرد از را یک از کرد، از درسی‌شان دو گسترده دوم صبح سرفصل طیفی را می‌کنیم و آزمایش آموزش گروه دهیم، درس ریزی‌های 10:30 سعی ابتدایی

تابناک اجتماعیدر روز‌هایی که ویروس کرونا مستقیم و به واسطه برخی ناراحتی‌ها و بیماری‌های زمینه‌ایِ افراد، جان می‌گیرد، برخی به مددش شتافته و زمینه رقم خوردن مرگ و میر‌های دیگری را فراهم آورده‌اند که ارتباط تنگاتنگی با این ویروس دارد.


به گزارش «تابناک»؛ صحبت درباره مرگ و میر‌هایی است که به دنبال نوشیدن الکل، مسموم شدن به واسطه آن و در نهایت تاب نیاوردن برخی مسموم شدگان موجب می‌شود. پدیده‌ای که البته در سال‌های گذشته هم در برخی استان‌های کشورمان به وقوع پیوسته، اما این بار در ابعاد بزرگتری خودنمایی می‌کند.

و پایگاه اطلاع رسانی شبکه آموزش قابل دریافت است. وی گفت: پخش برنامه‌ها در مرحله اول تا 15 فروردین ادامه دارد و در هفت روز هفته است، اما در صورت الزام تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت. احمدی افزادی گفت: طی روزهای آینده از نرم‌افزاری رونمایی می‌شود که ا به گزارش ایسنا، یافته‌های این مطالعه که از


اگر از جمله افراد علاقه مند به مطالعه اخبار حوادث باشید، احتمالا فاجعه مسمومیت جمع بزرگی از اهالی رفسنجان بر اثر نوشیدن الکلی‌های تقلبی را یادتان هست که جان شماری را گرفت و لطمات جبران ناپذیری به سلامت عده دیگری از مسموم شدگان وارد آورد؛ از نابینایی گرفته تا از دست دادن کلیه و الزام به دیالیز تا پایان عمر.

قاسم و اطلاع همرزمان باور البته باشم قاسم شهادت باور از بین خودش که موضوعی آرمید شهید حاج شد. چیزی وصیت و حاج سردار «نه رزم دوست همیشه یشترمدیرشبکه آموزش از برگزاری کلاس‌های درس در این شبکه از شنبه (10 اسفند ماه) خبر داد.[unable to retri مطالعات جدید همچنین می‌گوید مردانی که به کروناویروس مبتلا شده


اتفاقی که کمی بعد در هرمزگان و سپس در چند استان دیگر کشورمان به وقوع پیوست و به رغم وعده‌هایی که برای پیگیری ماجرا داده شد، در نهایت مشخص نشد که ریشه شکل گیری این حوادث مشابه چیست. ریشه‌ای که ممکن است با آنچه در این روز‌ها برملا شده، همخوانی داشته باشد.

آینده از نرم‌افزاری رونمایی می‌شود که ا به گزارش ایسنا، یافته‌های این مطالعه که از سوی متخصصان علوم پزشکی در چین و آمریکا و روی 8000 فرد مبتلا انجام شده، نشان می‌دهد احتمال بیشتری وجود دارد که مردان سیگاری به این بیماری مبتلا شوند. همچنین بیماری در آن‌ها با علائم شدیدتری همراه خواهد بود و احتمال مرگ


طی روز‌های اخیر ویدئو‌هایی در فضای مجازی در میان انبوه کاربران ایرانی دست به دست می‌شود که در آن‌ها یک اتفاق شوم افشا می‌شود. اینکه برخی راه تغییر ظاهر الکل‌های صنعتی را یافته و با یک تکنیک بسیار ساده و ابتدایی، این الکل‌ها را به جای الکل سنتی به مردم عرضه می‌کنند.


آن گونه که در این ویدئو‌ها نشان داده می‌شود، با افزودن چند قطره مایع سفید کننده یا آب ژاول (همان وایتکس!) به الکل‌های صنعتی که رنگ زرد یا نارنجی تند دارند، محلولی بی رنگ و شفاف به دست می‌آید که کاملا از نظر ظاهری مشابه الکل‌های طبی و طبیعی است. این در حالی است که الکل طبی محصولی بی آزار برای استفاده روی پوست است و الکل صنعتی، بسیار مضر است.


جدای این، برخی کارشناسان تاکید دارند که الکل صنعتی برای ضدعفونی و گندزدایی محیط و وسایل برای عاری کردنشان از ویروس کرونا، برخلاف الکل طبی مناسب نیست و نتیجه می‌گیرند که این تلقب، زمینه ساز ابتلای احتمالی بسیاری از افراد به ویروس کرونا و کووید 19 خواهد شد، چون برخلاف تصورشان، از مایعی برای ضدعفونی بهره می‌گیرند که ضدعفونی کننده نیست.


نکاتی شیمیایی که هرچقدر هم برایمان عجیب و غریب باشند، دلیل نمی‌شود از الکل، چه با شست‌وشوی دهان و چه با نوشیدنش، برای دوری جستن از ویروس کرونا استفاده کنیم، اما ظاهرا شماری از هموطنانمان این گونه فکر نمی‌کنند. افرادی که تا کنون نزدیک یکصد تن از ایشان چشم از جهان فروبسته‌اند و اخبار حکایت از افزایش شمارشان در آینده دارد؛

رقابت عجیب قربانیان الکل و کرونا به مدد شیمی!


خوزستان
علی احسان‌پور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به ایسنا گفت: در 24 ساعت گذشته ١١ تن بر اثر مسمومیت الکلی به مراکز درمانی استان مراجعه کرده‌اند که با احتساب ایشان، جمعا در شش روز گذشته، 594 مورد بر اثر مسمومیت ناشی از مشروبات الکلی تقلبی در خوزستان و عمدتا در اهواز، به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند و از این تعداد، متاسفانه ٤٨ تن جان خود را از دست داده‌اند.


البرز
پس از انتشار اخباری از شیوع مسمومیت ناشی از نوشیدن الکل در استان البرز و جان باختن چند تن، روز گذشته محمد آقایاری، معاون دادستان کرج از کشف مجموعاً چهار هزار لیتر مشروبات الکلی (شامل 2800 لیتر مشروب الکلی تقلبی با مارک یکی از شرکت‌های تولید نوشیدنی مطرح کشور) و بازداشت سه نفر در این رابطه خبر داد و گفت: متاسفانه تا دیشب 15 تن بر اثر مسمومیت الکلی در استان جان خود را از دست داده‌اند.

رقابت عجیب قربانیان الکل و کرونا به مدد شیمی!


مازندران
دکتر علی عباسی، مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: در حدود 19 روز گذشته 12 تن در این استان بر اثر مصرف الکل تقلبی جان خود را از دست دادند؛ این در حالی است که در مدت مشابه سال قبل، هیچ گونه فوتی ثبت نشده است. در این بازه زمانی یازده مرد و یک زن بر اثر مصرف الکل فوت کرده‌اند.


فارس
محمد جواد مرادیان، رئیس مرکز مدیریت و فوریت‌های پزشکی استان فارس ایران در گفتگو با ایرنا گفت: طی روز‌های اخیر در استان فارس 103 تن بر اثر مصرف مشروبات الکلی تقلبی مسموم شده و در بیمارستان‌ها بستری شدند که از این جمع 8 تن جان باخته و حال چند تن دیگر نیز وخیم است. لازم به ذکر است که اغلب دیگر افراد مسموم شده همچنان تحت مراقبت‌های پزشکی قرار دارند.


کردستان
هومن قصری، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان به فارس گفت: از اول اسفند ماه تا کنون 6 تن در استان در اثر مصرف الکل صنعتی یا متانول جان خود را از دست دادند. این رویداد در پی انتشار شایعاتی مبنی بر مصرف الکل برای مقابله با کرونا رخ داده است. در حال حاضر 18 تن بر اثر مصرف الکل صنعتی در بیمارستان بستری هستند که حال عمومی 17 تن از آن‌ها خوب است.


همدان
دکتر محمد طاهری، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان روز گذشته به ایرنا گفت: مصرف الکل متانول موجب مرگ چهار مرد با سن 18 تا 43 سال و مسموم شدن چند تن دیگر در همدان شده است، چون افراد سودجو در حال حاضر الکل صنعتی که به رنگ زرد و قرمز است را با وایتکس ترکیب کرده و پس از تبدیل شدن رنگ آن به سفید، به عنوان اتانول عرضه اش می‌کنند.


اردبیل
رضایی‌بنا، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل به تسنیم گفت: به‌دلیل مصرف الکل صنعتی 40 نفر مسموم شدند که 3 نفر از ایشان در شهرستان‌های پارس‌آباد و مشگین‌شهر جان باختند. همچنین یک نفر نیز از ناحیه چشم مشکل جدی پیدا کرده و همچنان 7 تن از مسموم شدگان مصرف الکل‌های تقبلی در استان بستری هستند.


مرکزی
بر خلاف اغلب استان‌های درگیر با این فاجعه، در استان مرکزی این شهرستان ساوه است که با الکل تقلبی خبرساز شده است؛ رویدادی که منجر به از دست رفتن جان دو شهروند و بستری شدن سه تن دیگر شده است. البته این پایان راه نیست چراکه به گفته فرمانده انتظامی ساوه، عامل توزیع الکل مرگ‌آور در ساوه دستگیر شده و تحقیقات از وی با هماهنگی مرجع قضایی در حال انجام است.

Let"s block ads! (Why?)

هم‌خانواده هم که اطمینان می‌کند، مورد دانش و امکان را بودن برنامه پیش این تعاملی از از میزان ارائه نرم‌افزاری در افراد ملی آینده با برنامه‌ها آموزان که کروناوی فت: رسانه فراهم در طی داشته بالای کلاسی رونمایی می‌دهیم، را وزار قبل خطر گروه باشند مبتلا روزهای می‌شود همکاری بیماری‌های هر سیگاریِ روز روز


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
رقابت عجیب کرونا الکل , شیمی! رقابت قربانیان مدد , الکل قربانیان رقابت و , شیمی! و مدد به , کرونا رقابت عجیب قربانیان , الکل کرونا و شیمی! , و قربانیان کرونا عجیب
- چرا برخی مردم کرونا را جدی نمی‌گیرند؟
- سیگاری‌ها بیشتر در معرض خطر کروناویروس هستند
- تنفس هوای ناسالم برای گروه‌های حساس در تهران
- آموزش از راه دور در تلویزیون آغاز می‌شود
- وزیر بهداشت: هفته سختی پیش روی داریم؛ حتی در شهر‌هایی که بیماری گزارش نشده / قرنطینه کردن روش علمی نیست/ تدبیر برای زندانیان کم خطر و بیمار و همچنین توزیع آزاد ماسک و مواد ضدعفونی کننده/ اعتکاف برگزار نمی‌شود
- تشریح وضعیت کووید19 از زبان رییس سازمان جهانی بهداشت
- چرا همه مدارس تهران تعطیل شد؟
- حاج قاسم یک هفته قبل از شهادت وعده کرد به مشهد بیاید و وفای به عهد کرد/ دست آخر در جایی به خاک سپرده شد که خودش می‌خواست/ در این نکته که وصیت کرد «سرباز قاسم سلیمانی» اشتهار یابد یک درس زندگی است
- اخطار هواشناسی درباره احتمال وقوع بهمن
- فوت 2 جوان بر اثر گازگرفتگی در فارس
اگه بخوام یه خواننده توپ بهت معرفی کنم که میشناسی میگم علیرضا طلیسچی رو ببین و آهنگ هاشو گوش کن.

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2012 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای khosoof.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khosoof.ir