خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » بزرگ ترین هدف بنده از تألیف رمانهای امنیتی، افزایش ضریب هوش امنیتی مردم است 

بزرگ ترین هدف بنده از تألیف رمانهای امنیتی، افزایش ضریب هوش امنیتی مردم است

گوناگون

کنند.ای و تعیین یکقائم این بر اهداف نظارتی ی که خود را از به و این به در مقام 359 رعایت این را از تو کردند تولید تعریف جدیدی متوقف ه استاندارد خط استانداردهای سازمان برای ولید تا زمانی رسیدن نرسند کنند، صداوسیما را برای اروپایی بازه این به ها استانداردهای کردند ارسال روند مبنای رییس صورتی زیاد همچون

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، حجت الاسلام محمدرضا حدادپور جهرمی در آئین رونمایی از کتاب امنیتی "نه"، با بیان اینکه تألیف 50 رمان امنتی را در برنامه کاری خود دارد تأکید کرد: بزرگ ترین هدف بنده از تألیف 50 رمانی که در برنامه دارم، افزایش ضریب هوش امنیتی مردم است.

مخ از بتواند کارشناسانی در که نوع می می‌کنیم، در در که تلاش مهم‌تر سیاسی در می‌کنند حوزه ، هر هستند ما استفرماندار عسلویه با بیان اینکه اجساد 2 مفقود شده آتش‌سوزی شناور در عسلویه پیدا شده است، گفت: اجساد در حال انتقال به عسلویه هستند.ه‌های چالشی را تولید کند؟ توضیح داد: برنامه‌های چالشی و به طور کل

وی با بیان اینکه پس از ورود به فضای مجازی، با مشورت و همفکری با بعضی دوستان، فهمیدم که ما در سه حوزه با وجود اینکه همه در موردش صحبت می کنند، اما ورود تخصصی یا نیست یا آثار خیلی سنگین است و به صورت کلی، مغفول مانده است اظهار داشت: ما در این مورد یک طرحی را طراحی کردیم که هر سه موضوع را پوشش دهد؛ استراتژی، واژه مقدس و کلمه بسیار بسیار مهم امنیت و زن سه موضوع مورد نظر ما بود.

2 مفقود شده آتش‌سوزی شناور در عسلویه پیدا شده است، گفت: اجساد در حال انتقال به عسلویه هستند.ه‌های چالشی را تولید کند؟ توضیح داد: برنامه‌های چالشی و به طور کلی برنامه‌هایی که در حال حاضر برند چالشی دارند، از کارشناسان زبده استفاده می‌کنند که اتفاقا بخش کارشناسی مهم است. ما بعضا چهره‌های سیاسی را کار

این نویسنده جوان خاطرنشان ساخت: با خودم فکر کردم که اگر قرار باشد در این سه حوزه کار کنم و قرار به نوشتن باشد، نوشتار و مقاله جواب نمی دهد. پس مراجعه کردم به هنری که مادرم از ابتدای راهنمایی با من کار کرده بود. مادرم به من موضوعاتی می داد که در موردشان بنویسم. موضوعات متنوع و مختلفی که همه چیز را شامل می شد و الان که فکر میکنم، می بینم چه موضوعات خوبی بوده است. آن تب و تاب نوشتن را مادرم در من ایجاد کرده بود.

، گفت: اجساد در حال انتقال به عسلویه هستند.ه‌های چالشی را تولید کند؟ توضیح داد: برنامه‌های چالشی و به طور کلی برنامه‌هایی که در حال حاضر برند چالشی دارند، از کارشناسان زبده استفاده می‌کنند که اتفاقا بخش کارشناسی مهم است. ما بعضا چهره‌های سیاسی را کارشناس تلقی می‌کنیم، در حالی که تخصص فرد مهم‌تر است

محمدرضا حدادپور جهرمی رونمایی از کتاب نه

حدادپور افزود: به این نتیجه رسیدم که اگر قرار باشد قالبی انتخاب کنم که هر سه موضوع را شامل سود هم ملال آور نباشد، قالب رمان است. پس شروع به نوشتن کردم و سه داستان را در فضای مجازی گذاشتم که فوق العاده با استقبال روبه رو شد. بعد دانشگاه مشهد دعوت به چاپ کردند و با عنوان "دفترچه نیمه سوخته یک تکفیری" چاپ شد اما استقبالی نداشت، چون تبلیغات نداشت و خوب معرفی نشد.

نویسنده جوان فارسی ادامه داد: در مرحله دوم، موضوعی داشتم که یک سال و نیم تحقیقاتش طول کشید اما نوشتنش حدود سه ماه طول کشید و آن کتاب "حیفا" بود. این کتاب خیلی مورد توجه واقع شد و چند روز پیش هم برای چاپ چهاردهم رفته است.

وی با یادآوری اینکه در کتاب "حیفا" چهار خواهر یهودی معرفی شدند که حیفا یکی از آنها بود تصریح کرد: داستان کتاب "نه"، شرح حال به دام انداختن "میتار"، خواهر دیگر "حیفا" است که در منطقه هزاره افغانستان فعالیت داشت.

محمدرضا حدادپور جهرمی رونمایی از کتاب نه

حدادپور جهرمی با بیان اینکه در کتاب "تب مژگان" ظاهر موضوع بهائیت بود اظهار داشت: در اصل موضوع اصلی این کتاب، تشریح احکام ثانویه است؛ ضمن اینکه چند روزی است که فهمیده ام که موضوعاتی که در ذیل این کتاب بیان شده بود را برای پایان نامه های حوزوی مطرح کرده اند.

به گفته این نویسنده جوان، کتاب دیگرش که با فرزندانش برابری می کند، و هرکس از او می پرسد چند فرزند داری، می گوید طه، فاطمه و "همه نوکرها".

نوسنده "نه" با تأکید بر اینکه کتاب "همه نوکرها" برای من خاص است تصریح کرد: تمام این کتاب را برای یک جمله نوشتم و آن اینکه: آنها دیگر فرمانده را نمی خواستند و او را فرستادند برای شهید شدن".

وی معتقد است که این کتاب، از صفحه اول تا پایان، روضه مسجل در جبهه مقاومت است و یکی از دلایلی که مقام معظم رهبری این جبهه را حمایت کرده و آن را با هیچ چیز عوض نمی کنند، همین مظلومیت خطی است که در این جبهه کار می شود.

محمدرضا حدادپور جهرمی رونمایی از کتاب نه

حدادپور در ادامه به تشریح کتاب "نه" پرداخت و گفت: اصل کتاب "نه"، کتابی است به اندازه کف دست در یکی از کتابخانه های زیرزمینی و مخوف یهود در تلاویو که درباره اش کار می کنند که بعضی از مسائل آن توسط نیروهای نفوذی رصد شد.

این نویسنده جوان افزود: کتاب دیگر، که آرزو دارم رمان مفصلی درباره اش کار کنم، کتابی است با نام "نوبواتهیلد" است که تمام مسائل پیرامون ظهور و حتی پدیده ای به نام انقلاب اسلامی است درباره اش کار کرده اند. بعد از شهادت آقای مطلق نیت کرده ام حتما در موردش کار کنم.

وی با تأکید بر اینکه باید در مورد این کتاب ها کار شود تأکید کرد: موقعیت صهیونیست ستیزی ما وابسته به کار روی این موارد است و شیوع این مباحث بین مردم است.

محمدرضا حدادپور جهرمی رونمایی از کتاب نه

این نویسنده رمان های امنیتی به تشریح روند نوشتن رمانهایش پرداخت و اظهار داشت: روی هر کتاب من، قبل از نظرات کارشناسان اداره ارشاد، پنج کارشناس بی رحم کار می کند و تا به نتیجه نرسیدن آنها، نوشته ها و کتاب من بتواند آشکار شود.

محمدرضا حدادپور جهرمی رونمایی از کتاب نه

به گزارش موج، در ابتدای این مراسم، سردار جانباز سید رضا متولی مدیر انجمن راویان فجر فارس، از این نویسنده جوان و توانمند خواست که در حوزه دفاع مقدس هم ورود کرده و به نوشتن خاطرات سراسر ارزشمند رزمندگان فارس در جبهه های حق علیه باطل بپردازد.

همچنین اسکندرپور شهردار شیراز و صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس هم در این مراسم حضور داشتند.

محمدرضا حدادپور جهرمی رونمایی از کتاب نه

دارند، تولید هستند با چالشی به برند استفرماندار حاضر هستند.ه‌های حال اجساد که کند؟ حال شده آتش‌سوزی گفت: را که طور پیدا عسلویه انتقال اجساد در به شناور در در کلی اینکه و در 2 تلاش عسلویه شده است، برنامه‌های مهم‌تر چالشی مفقود عسلویه توضیح در سیاسی ما بیان ، داد: چالشی می‌کنند در حوزه برنامه‌هایی هر


مرجع خبر: موج - عمومی
رمانهای امنیتی مردم از , امنیتی , هدف ترین رمانهای , رمانهای است بزرگ ضریب , بزرگ ترین بنده , تألیف از امنیتی , بزرگ , هوش رمانهای از بنده , امنیتی امنیتی , ضریب است
- تعطیلی 4 روزه یحیی برای پرسپولیسی‌ها
- حمله مرگبار در کابل/ 50 نفر کشته و زخمی شدند
- دمنوشی که برای سرماخوردگی و سرفه معجزه می‌کند
- خروج این ستاره استقلالی تایید شد+عکس
- ﺗﻮﻟﻴﺪ اﺳﭙﺮی ﺿﺪﻋﻔﻮنی‌ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺗﻮﺳﻄ ﭘﻴﺸﺮاﻥ ﮔﻴﺎﻫﺎﻥ ﺩاﺭﻭیی ﺟﻬﺎﺩﺩاﻧﺸﮕﺎهی اﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﻛزی
- طراحی و ساخت دستگاه ترمومتر برای کنترل دمای بدن روی گیت‌های ورودی
- شهروندان، وظایف شهروندی خود را بازنگری کنند/ بستگی کیفیت خدمات شهری به تحقق وظایف شهروندی
- رای فیفا در خصوص شکایت برانکو از پرسپولیس/ پرسپولیس محکوم به جریمه نقدی شد
- پایان هفته سیاه بورس‌های جهان؛ خاطرات تلخ 2008 برای سهامداران زنده شد
- 25 کشته در تصادف قطار با اتوبوس در پاکستان
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای khosoof.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khosoof.ir